05071464301

Ankara Evden Eve Nakliyat Yorumlar

7320 Yorum Bulundu


 • Ben Ziraat Bankasında arşiv yöneticiliği yapıyorum, Şehirler Arası Arşiv Taşımacılığı işinde Söz Nakliyat 'la Çalıştığım için çok Kaliteli Bir Hizmet Aldım, Kesinlikle Tavsiye Ediyoruz.

  ahmet çelik söz nakliyat yorumu

  Ahmet Çelik Ziraat Bankası

 • Merhaba, Siber Eğitmeni olan Bir Şirketin, Yöneticisiyim. Her Hafta Taşıma Yapmak için Bir Nakliye Şirketine İhtiyacımız vardı, Neyseki Söz Nakliyat ile Tanıştık. Kaliteli bir şekilde yaptıkları için Teşekkürler.

  Eda Güven Söz Nakliyatı Tercih Etti

  Eda Güven Tekno Park

 • Tarım Bakanlığında Görev Yapmaktayım, Ev Taşıma işimizde Bizlere Destek Olan Söz Nakliyat 'a Teşekkür ederim.

   Yusuf Yücel Söz Nakliyat'ı beğendi

  Yusuf Yücel Tarım Bakanlığı

 • 9. Yıldır Akınsoft'ta görev yapmaktayım , Ankara evden eve nakliyat hizmetimizde bizlere destek olan her istediğimizde yardımımıza koşan Söz Nakliyat'a Teşekkürler.

  Derya Özyiğit Ankara Söz Nakliyat'a Yorum YAPTI

  Derya Özyiğit akınsoft


Neden Yorumlarınız Bizim için Önemli ?

Evden eve nakliyat hizmetlerimizi kullanırken ne kadar sizlere en iyi hizmeti vermeye özen göstersek de zaman zaman sorunlar yaşayabiliyoruz, hizmetlerimizi günden güne geliştirmeye yönelik attığımız adımlarımızı şirket olarak çok özen gösteriyoruz. Nakliyat hizmetlerimizin güncel olarak kendini geliştirmesi için Müşterilerimizin Söz Nakliyat hakkında yorumları bizler için çok önemli bir konumdadır. Kendi eksiklerimizi müşterilerimizin gözünden görmemiz kendimizi geliştirme yolunda bizlere en çok yardımcı olacak konudur. Evden eve nakliyat hizmetlerimizi Ankara ilimizde değil Tüm Türkiye’de gerçekleştiren söz evden eve nakliyat firması, Taşımacılık hizmetlerinde olsun Asansörlü, işyeri,ofis,ev taşıma, parça eşya taşıma hizmetlerinde en iyi hizmeti verme yolunda ilerlemektedir. • Hizmetlerinde büyük bir titizlik ve hasasiyet ile çalışan bir evden eve nakliyat firması yorum yapmamı rica ettiler seve seve diye cevap verdim hepsine çok teşekkür ederim, tavsiye edilecek bir firma .

  Mustafa Kabak söz nakliyat yorumu

  Mustafa Kabak Bim

 • Çankaya'da oturmaktayım evimi taşımak internet üzerinden anlaştığım firma söz nakliyat , şuan eşyam teslim edildi teşekkürler işimi sorunsuz hallettiler.

  Melike Dağ Söz Nakliyatı Tercih Etti

  Melike Dağ Turkcell Ankara

 • Hizmetlerini kendi araçları ve üzerinde firmanın ismi yazılı olan kişiler getirdi Ankara'da 18 kez evimi taşıttırdım bu zamana kadar gördüğüm en iyi nakliyat firması diyebilirim. Asansörlü Taşıma hizmetleri ve eşya sonunda süpriz gibi sigorta belgesi ile taşıdılar.

  Nur Arıkan Söz Nakliyat'ı beğendi

  Nur Arıkan Arçelik Müdür

 • Şehirler Arası Ev Taşıma ihtiyacım için telefonda Veysel Bey İle Görüşme sağladım, Taşıma gününde bir sorun yaşamadım, 4 tane bardağım kırıldı oda bizler için önemli değil canları sağolsun ben memnun kaldım tavsiye ediyorum.

  Arda Tunç Ankara Söz Nakliyat'a Yorum YAPTI

  Arda Tunç Asker


En İyi Firma Olma Yolunda

Hizmetlerimizi kusursuz bir şekilde tamamlamaya özen gösteriyoruz, ev taşıma hizmetlerimizde önceden gönderdiğimiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızı en kolay ve üst üste eşyanın fazla konulmaması için büyük kamyonlarımızı görevlendiriyoruz, Müşteri memnuniyetini en üst planda tutan evden eve nakliyat firmamız, Söz Nakliyat Şirketimiz için taşıma hizmetlerinin en iyi şekilde paketlenmesi ve eşyalarınızın zarar görmemesi için en kaliteli paketleme malzemelerinin yer aldığı nakliyat ambarımız, eşyalarınızın taşınma esnasında zarar görmesini engellemektedir.Kaliteli bir taşıma firması olan söz nakliyat yorumlarımız ile sizlerin en iyi şekilde nakliye hizmeti almanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimizi müşterilerimizin değerlendirip Söz Nakliyat’tan fiyat teklifi almadan diğer nakliyat firmaları anlaşmamasını öneriyoruz.

nakliye yorumları


 • Ankara Keçiören'de yer alan ofisimi Şehirler arası taşıma hizmetini verdikleri için hepsine teşekkür ediyorum. Gecenin saat 1'inde taşınması gereken ofisimizi sabaha kırıkkaleye yetiştirdiler, Teşekkürler Söz Nakliyat.

  İbrahim Şahin söz nakliyat yorumu

  İbrahim Şahin codepet Bilişim

 • Tavsiye edilecek nadir evden eve nakliyat firmaları arasındadır, birçok kez evimi taşıttırdım ama söz nakliyat kadar kalitelisini hiç görmedik çok ilgili ve işinin ehli kişiler zaten taşıma esnasında anlıyorsunuz.

  Dilan Sanver Söz Nakliyatı Tercih Etti

  Dilan Sanver Youtuber

 • Kızılay'da yer alan 5-6 adet parça eşyam vardı taşınması gereken internet üzerinden arama yaparak söz nakliyat ile anlaştık fiyatları yüksekti ama telefondaki kişi size güven veriyordu taşıma günü eşyalarımızı güvenli bir şekilde taşıdılar.

  Yusuf Bayraktar Söz Nakliyat'ı beğendi

  Yusuf Bayraktar Vestel

 • Aracımla Yenimahalle Bölgesinden geçerken Söz Nakliyat Şirketinin dükkanını gördüm, Ziyaret etmek istedim. Sağolsunlar çok hoşgörülü ve çok sıcak kanlılar. Evimide güzel bir şekilde taşıyacaklarına emindim ki aynen de öyle oldu sağolun.

  Mustafa kaplan Ankara Söz Nakliyat'a Yorum YAPTI

  Mustafa kaplan Özel Kuvvetler

Yorum Yaz

Söz Nakliyat'ı Tartış

 • Merkez

  Ankara Yenimahalle

 • İletişim

  0507 146 43 01

 • Mail

  info@soznakliyat.com.tr

Tebrikler. Mesajınız başarıyla gönderilmiştir
Hata, lütfen tekrar deneyin. Mesajınız gönderilmedi