05071464301

Ankara Banka ve Arşiv Taşıma Firması

 • Ankara Banka nakliye telefon numaraları
 • Ankara arşiv Nakliyesi


Ankara Banka Taşıma

Bankalar, İnsanların en çok ziyaret ettiği yerler arasındadır. Bankalar insanların paralarını güvene aldığı veya paraya ihtiyacı olan insanların ihtiyacı olan paraları çekebilme gibi birçok özelliğiyle tamamen insan hayatını kolaylaştıran bir hizmet türüdür. Bankalar yoğun olduğundan dolayı büyük bankalar daha çok müşterilerinin işlem yapabilmesi demektedir, Bankalar düzenli olarak bir taşıma işlemleri yoktur.

Bankalar yıldan yıla bir taşıma ihtiyacı vardır, veya daha değerli olan Bankaların Arşivlerinin taşınması, Söz Nakliyat firmamız banka taşıma hizmetlerini özel olarak geliştirdiği geniş hacimli yüksek ve geniş araç filosu ile taşımaktadır.Araçlarımızın geniş ve uzun olması çok önemlidir. Küçük Kamyonetler ile 2 kere yapılacak yolu bir kerede taşıayabilme kapasitesi vardır. Zamandan Tasaruf eden Araç filomuz ile Bankaların ve taşınması esnasında elemanların zamana çok ihtiyacı vardır.

Ankara Banka Taşıma

Ankara Banka Nakliye

Nakliye hizmetleri için özel elemanlaı bir filomuz mevcuttur, elemanlarımız ve araç şöförlerimiz, banka Taşıma hizmetinde oldukça başarılı kişilerdir, çalışma kurallarına uyan ve herkesin özel olarak bir görevi yer almaktadır. Banka Nakliye zamanında sizlere özel olarak marangozcu ekibimizi gönderiyoruz. Bütün Malzemelerinizi özel olarak sökümünü ve tekrar kurumunu yapmaktadır. Söz Banka Taşıma ekibimiz ile sizlerin en iyi şekilde banka taşıma hizmetinizi almanızı sağlamaktayız.

Şehirler Arası Banka Taşıma

Bankalar, bazen bulunduğu konumdan değil de başka illere taşınma durumu normal olarak karşılanabilir. Bankalar yüksek bütceleri ve binlerce yer alan arşivleri ile taşınmasının bir hayli zor olduğunu düşünen müşterilerimiz için Banka Taşıma işi bizim işimiz , sizlere en kaliteli şekilde taşıma yapabilmek için Banka taşıma hizmeti esnasında eşyaların herhangi bir zarar görmemesi için özel olarak üretilmiş ambalaj malzemeleri ile hiçbir tarafı açık kalmayacak şekilde bir paketleme yapmaktayız. Söz Nakliyat Banka Taşıma ekibimiz Şehirler Arası Banka Taşıma hizmetleri ile aynı anda 10 adet kamyona kadar çıkartabilmek Kapasitesine sahibiz. Hizmetlerimizi en kaliteli şekilde vermeye çok dikkat ediyoruz, Hassas bir taşıma ekibi ile Bankalarınızı Profesyonel bir şekilde taşıyoruz. Ankara Şehirler Arası Banka Taşıma

Ankara Şehir içi Banka Nakliye

Şehir içi çalışmalarımıza Banka Nakliye hizmetimiz ile Bankanızı dilediğiniz semte veya blgeye hızlı ve uygun fiyatlı olarak taşıyalım , Ankara Şehir içi Banka Taşıma ekibimiz ile taşıma hizmetleri konusunda en profesyonel nakliye hizmeti olduğumuzu rahatça anlayabilirsiniz.
  Neden Banka Taşıma Hizmetini Bize Emanet Etmelisiniz;
 • Daha Geniş Araç Filosu
 • Hassas Taşıma
 • %100 Sigortalı
 • Kaskolu Taşıma
 • Özel Ambalaj Malzemeleri
 • Söz Nakliyat Taşıma Ekibi
 • Özel Marangozcumuz
 • Eşyanız Teslim Edilince, Ücret Ödeyin
 • 7000'den Fazla Referans
 • Anında Destek Ekibi

Henüz Bizden Banka Taşıma Fiyatı Almadıysanız, Bu zamana Kadar Aldığınız Nakliyat Fiyatlarını Unutun. Biz En Ucuz Ve En kaliteli Hizmetleri Birleştiren Nakliyat Firmasıyız.

Ankara Arşiv Taşıma

Ankara Arşiv Nakliye firması Ankara Arşiv taşıma firmamız ile sizlerin arşivlerini güvenli bir şekilde paketleme hizmeti veriyoruz, arşivlerinizde yer alan dosyaların güvenli bir şekilde taşınması için büyük bidonlarımız ile raflı taşınması kolay malzemelerimiz ile arşivlerinizi en iyi şekilde taşımaya özen gösteriyoruz.

Arşiv taşıma hizmetleri geçmiş günlerden beri sıkça kullanılan bir tşaıma şekli olmakla birlikte , en zor taşıma şekillerinden birisidir'de eskiden arşivler bazı şirketler için yüksek katlarda yer alamakta idi, yüksek katlarda yer alan arşivler için eski zamanlarda sırtta taşınmak zorunda kalan arşivler çoğu zaman kayıp olabiliyor veya yırtılmalar yaşanabiliyordu , şimdi ise Asansörlü Arşiv Taşıma hizmetlerimiz ile arşiv taşıma hizmetlerimiz çok daha kolay

Arşiv taşıma hizmetlerini en iyi şekilde veren söz nakliyat arşivlerinizi dilerseniz şehirler arası taşımacılık ekibimiz ile dilediğiniz ile veya ilçesine gönderebiliriz. Arşiv Taşıma birçok Nakliyat firması için zor bir durum olsada söz nakliyat verdiği hizmetlerin en iyi şekilde yapılması için en kaliteli ve tecrübeli elemanlar ile çalışmaktadır. Sizler'de hemen bir arşiv taşıma telefon numaramızı arayarak Nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz, Arşiv Taşıma Fiyatlarımız normal Nakliyat firmalarından ne kadar ucuz olacağını hemen öğrenebilirsiniz.

Söz Nakliyat Avantajları;
 • Kendi Araçlarımızı Kullanıyoruz.
 • Kendi Elemanlarımızla Çalışıyoruz.
 • Kendi Asansörlerimizi Kullanıyoruz.
 • Kendimize Ait Özel Paketleme Şekli.
 • Özel Marangozcu Gönderiyoruz.
 • Düzenli Şehirler Arası Nakliye Yapıyoruz.
 • Ödemeleri Son Kontrol'den Sonra Alıyoruz.
 • Sorumluluğumuzun Farkındayız.
 • Müşteri Memnuniyetine Çok Önem Veriyoruz.
 • Sözümüzün Arkasındayız, En iyi firmayız.
Banka Taşıma Kamyonlarımızın Özellikleri
Banka Taşıma Kamyonlarımız, normal evden eve taşımacılık kamyonlarından daha geniş ve daha büyük olacak şekilde tasarlanmıştır, İçerisinde sol ve sağ taraflarda aralıklarla raflar bulunmaktadır. Bu Sayede Arşivlerinizi raflara koyabilirsiniz.
Banka Taşıma Aşamaları;
 1. Müşteri Hizmetleri ile İletişime Geçerek Hemen Bir Banka Taşıma Ekibimiz hakkında bilgi edinin.
 2. Ekspertiz Hizmetimiz ile Bankanızı kontol ediyoruz
 3. Taşınma Gününüz Yaklaşınca Banka Taşıma Ekibimiz Sizleri Arıyor.
 4. Taşınma Gününde Özel Üretilmiş Ambalaj Malzemeleri ve aracımız, Elemanlarımız Evinizin önünde Müsaitlik durumunuzu Öğrenmek için sizi Arıyor.
 5. Eşyanızı Taşımaya Başlayan Banka Taşıma Ekibimiz.
 6. Ambalajlma Hizmeti Tamamlanınca
 7. Taşıma Hizmeti Başlamaktadır.
 8. Eşyanız Diğer Tarafta Teslim Edilince Son Kontrolleri Yapınız.
 9. %100 Müşteri Memnuniyeti ile Bankanızı Taşıttırdınız, Tebrikler.

Ankara Arşiv Nakliye Firması
Ankara Banka ve Arşiv Taşıma Fiyatları
Hizmetlerimizi kendi araçlarımız ve kendi elemanlarımız ile sağladığımız için ucuz banka tşaıma veya ucuz arşiv taşıma hizmetlerini alacağınıza emin olabilirsiniz.
 1. Küçük Banka Taşıma => 2000 TL
 2. Orta Boyutta Banka Taşıma => 3000 TL
 3. Büyük Banka Taşıma => 4000 TL
 4. Arşiv Taşıma(1 dolap) => 100 TL
 5. Siz Bırakın Biz Halledelim ? => 5000 TLBanka Taşıma Hakkında Sorular


Yorum Yaz

Söz Nakliyat'ı Tartış

 • Merkez

  Ankara Yenimahalle

 • İletişim

  0507 146 43 01

 • Mail

  info@soznakliyat.com.tr

Tebrikler. Mesajınız başarıyla gönderilmiştir
Hata, lütfen tekrar deneyin. Mesajınız gönderilmedi