05071464301

Ankara Çankaya Evden Eve Nakliyat Firması

 • Çankaya Nakliyeciler telefon numaraları
 • Çankaya Nakliyat Kamyonları


Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya evden eve nakliyat firması olan Ankara söz Çankaya Nakliye firmamız , Çankaya semtinde profesyonel olarak taşıma gerçekleştirmektedir. Çankaya ev taşıma hizmetleri Ankara için en önemli semt olan Çankaya gerek nüfusundan gerek büyüklüğünden dolayı nakliyat hizmetinin en çok ihtiyaç duyulduğu ilçedir. Çankaya Adeta Ankara’nın kalbi durumundadır. Birçok özel şirketleri büyük işletmeler Çankaya’da yer almaktadır. Bilindiği gibi Büyük işletmeler düzenli olarak nakliye ihtiyacı duymaktadır. Söz Çankaya evden eve Taşımacılık hizmetlerini en iyi şekilde yürüten bir Çankaya Nakliye firmasıdır. Çankaya nakliyat şirketleri

Çankaya’da ev taşıma hizmetlerinin yanı sıra dikkat edilmesi gereken asıl konu, Kaliteli ve Hassas bir şekilde taşıma sağlamaktadır. Söz Evden eve nakliyat Şirketimiz Hizmetlerini kendi sağlayan bir evden eve Nakliyat Şirketidir. Ankara’da yer alan birçok Nakliyat firmaları korsan taşımacılık gerçekleştirirken, Söz Nakliyat şirketimiz kendi elemanları ve kendi araçları ile taşıma hizmeti sunmaktadır. Yüksek kaliteli Çankaya evden eve nakliyat için tasarlanmış olan ambalaj(paketleme) malzemelerimiz ile eşyalarınızın güvenliği bizler için dikkat edilmesi gereken en büyük husustur. Hassas Taşınılması gereken malzemeleriniz için özel olarak Kamyonlarımızda yer verdiğimiz kalın plastik malzemeler ile güvenliğini almaktayız. Çankaya evden eve Nakliyat hizmetlerimizi 56 yıldır profesyonel bir şekilde sürdürmekteyiz. Söz evden eve nakliye hizmetini sizlerin de en iyi şekilde alabilmesini amaçlıyoruz. Günden güne gelişen nakliyat sektörünün bizlere verdiği olanakları en iyi şekilde değerlendiriyor, eşyalarınızın nasıl daha iyi bir taşınması için çabalıyoruz.

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Ankara Çankaya Nakliyat

Çankaya Nakliyat hizmetlerimiz, sizlerin bizi araması ile başlamaktadır, kaydınızı oluşturduktan sonra şirketimiz ekspertiz hizmetimiz ile sizleri ziyarete gelmektedir. Anlaşmamız sağladığı yapmanız gereken tek nokta taşınma gününü belirlemek olmaktadır. Çankaya semtimizde dilediğiniz zaman araç çıkartabilme hizmetimiz mevcuttur. Çankaya Nakliyat Hizmetlerimiz için Şirketimizi Arayabilirsiniz.

Neden Söz Nakliyat ?

Nakliyat hizmetleri uzun yıllardır varlığını sürdüren bir hizmettir. Nakliyat Şirketlerini araştıran ev taşıma işini tamamlaması gereken müşterilerimiz internet üzerinden arama yaparak, nakliyat şirketlerinden fiyat araştırması yapmaktadır. Nakliyat hizmetleri şuan günümüzde 2020 veya 2021 yıllarında birçok korsan firmalar tarafından yapılmaktadır. Öncelikle Müşterilerimizin seçtiği Nakliyat firması Türkiye Cumhuriyeti’nin Nakliyat şirketleri için izin belgesi diye geçen (k3) belgesinde ihtiyacı vardır.

İzin belgesi olmayan Nakliyat firmaları ile kesinlikle anlaşmayınız. Kanunen suç olan bu hizmet Müşterilerimizin eşyalarının güvenliği ve taşınma esnasında herhangi bir sorun çıkmaması için devletimiz böyle bir yöntemde bulunmaktadır. Şirketimiz olan söz nakliyat k3 belgesi olan Nadir Çankaya Nakliye firmalarındandır. Söz Nakliyat Şirketimizi seçmenizdeki en büyük etkenlerden birisi bu olmadılır.

Çankaya Şehir içi Nakliye

Şehir içi Taşıma konusunda uzmanlardan oluşan taşıma ekibimiz ile taşınmak artık çok kolay söz nakliye ev taşıma ekibimiz eşyalarınızın ambalajlanması ,sökmesi, kurulması işinde tecrübeli elemanlarımız ile çalışmaktayız, şehir içi uygun nakliye fiyatlarımız ile söz nakliyat ile çalışın.
  Neden Çankaya Nakliye Hizmetinde Bizi Seçmelisiniz
 • Daha Geniş Araç Filosu
 • En Ucuz Çankaya Nakliye Kamyonu
 • %100 Sigortalı
 • Kaskolu Taşıma
 • Özel Ambalaj Malzemeleri
 • Söz Nakliyat Taşıma Ekibi
 • Özel Marangozcumuz
 • Eşyanız Teslim Edilince, Ücret Ödeyin
 • 7000'den Fazla Referans
 • Anında Destek Ekibi

Çankaya Bölgesinde Bekleyen Aktif 3 Adet Ekibimiz Bulunmaktadır, Hemen Arayarak %20 İndirimli Taşınabilirsiniz.

Çankaya nakliye şirketi

Çankaya Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Taşımacılık hizmetleri 2000 yılından beri varlığını korumaktadır, artık yüksek katlara uğraş vermeden taşıma gerçekleştiren söz evden eve nakliyat şirketimiz. Çankaya Semtimizde hizmetlerini kusursuz bir şekilde tamamlamaktadır. Söz evden eve nakliye Asansörlü taşımacılık hizmetleri ile eşyalarınızın yere değmeden bir taşıma sağlamaktadır. Hizmetlerimizde en iyi şekilde çalışan modüler asansör şoförlerimiz 25 kata kadar hizmet sunarak Ankara’da Profesyonel taşımacılık sınırlarını zorlamıştır. Asansörlü Nakliye hizmetlerini en yakından sağlamak için Asansörlü taşıma Çankaya Ekibimiz ile iletişime geçerek hizmet detaylarını konuşabilirsiniz.

Evden eve Nakliyat hizmetleri ile büyük bir uyuma sahip olan Asansörlü Taşımacılık hizmetleri hem taşıma esnasında zamandan ve eşyalarınızın en güvenli şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Asansörlü Taşıma Zamanı ortalama olarak 2 saat sürmektedir.

Ortalama bir ev eşyası taşıma hizmeti normal merdiven kullanılarak 7-8 saat sürmektedir. Zamandan tasarruf etmek için daha fazla eleman gücüne ihtiyaç duyulmaktadır. Lakin Asansörlü Nakliyat hizmetlerini kullanılarak 2 saat içerisinde yükleme veya boşaltma işlemini kolayca halledebiliriz.

Çankaya Asansörlü Nakliyat

Söz Nakliyat Avantajları;

 • Kendi Araçlarımızı Kullanıyoruz.
 • Kendi Elemanlarımızla Çalışıyoruz.
 • Kendi Asansörlerimizi Kullanıyoruz.
 • Kendimize Ait Özel Paketleme Şekli.
 • Özel Marangozcu Gönderiyoruz.
 • Düzenli Şehirler Arası Nakliye Yapıyoruz.
 • Ödemeleri Son Kontrol'den Sonra Alıyoruz.
 • Sorumluluğumuzun Farkındayız.
 • Ekonomik Taşıyoruz.
 • Elemanlarımızı Kendimiz seçiyoruz.
 • Yabancı Uyruklu Eleman Çalıştırmıyoruz.
 • Her Hizmet İçin Ayrı Araç Sunuyoruz.
 • Çankaya Semtinde Seçilmiş Firmayız.
 • Müşteri Memnuniyetine Çok Önem Veriyoruz.
 • Sözümüzün Arkasındayız, En iyi firmayız.

Çankaya Ofis Taşıma

Ofis Taşıma hizmetini uzun yıllardır, Sigortalı ve Kaskolu bir şekilde sağlayan, Söz Çankaya Ofis Taşıma ekibi . Özel Araç Filomuz ve geniş hacimli araçlarımız ile Ofislerinizin taşınmasını kolaylaştıran ekibimiz ile taşıma gerçekleştirmektedir. Çankaya ofis taşıma şirketimiz sizlere Asansörlü Ofis Taşıma veya Büro Taşıma hizmeti veya diğer şehirlere taşımanızı kolaylaştıran Çankaya Şehirler Arası Ofis Taşıma hizmeti sunmaktadır. 200 bin TL'ye Kadar Sigorta Kesebilen Şirketimiz. En Küçük Olumsuzlukta sizlerin yanında yer almaktadır.
Çankaya Nakliyat Aşamaları;
 1. Müşteri Hizmetleri ile İletişime Geçerek Hemen Bir Çankaya Nakliye Ekibimiz hakkında bilgi edinin.
 2. Ekspertiz Hizmetimiz ile eşyalarınızı kontol ediyoruz
 3. Taşınma Gününüz Yaklaşınca Çankaya Nakliye Ekibimiz Sizleri Arıyor.
 4. Taşınma Gününde Özel Üretilmiş Ambalaj Malzemeleri ve aracımız, Elemanlarımız Evinizin önünde Müsaitlik durumunuzu Öğrenmek için sizi Arıyor.
 5. Eşyanızı Taşımaya Başlayan Çankaya Nakliyat Ekibimiz.
 6. Ambalajlma Hizmeti Tamamlanınca
 7. Taşıma Hizmeti Başlamaktadır.
 8. Eşyanız Diğer Tarafta Teslim Edilince Son Kontrolleri Yapınız.
 9. %100 Müşteri Memnuniyeti ile evinizi Taşıttırdınız, Tebrikler.

Çankaya Şehirler Arası Nakliyat

Evinizi Türkiye'nin istediğiniz semtine taşımak Söz Nakliyat İle Çok Kolay. Çankaya Şehirler arası nakliyat ekibimizi tercih eden binlerce müşterimiz ile hizmet sağlamaktayız. Çankaya ilden ile nakliyat
Çankaya Parça Eşya Taşıma
Parça Eşya Taşıma hizmetinde Çankaya Merkezli Çalışan Ekibimiz Çankaya Ucuz Nakliye hizmetleri ile Parça eşyalarınızı uygun fiyatlı taşımaktadır.
Çankaya Parça eşya taşıma Fiyatları
 1. Pikap Kiralama => 150 TL
 2. Transit Kiralama => 150 TL
 3. 50NC Kiralama => 150 TL
 4. Çankaya Nakliye Aracı => 250 TL
 5. Siz Bırakın Biz Halledelim ? => 350 TL
Yorum Yaz

Söz Nakliyat'ı Tartış

 • Merkez

  Ankara Yenimahalle

 • İletişim

  0507 146 43 01

 • Mail

  info@soznakliyat.com.tr

Tebrikler. Mesajınız başarıyla gönderilmiştir
Hata, lütfen tekrar deneyin. Mesajınız gönderilmedi