05071464301

Söz Nakliyat Hakkında

Bizler Hakkında Merak Ettikleriniz

Söz Evden Eve Nakliyat firmamız Ana Şirketi, Ankara'da olan Tüm Türkiye'ye Profesyonel evden eve nakliyat hizmetini en iyi şekilde veren Bir Taşıma Şirketidir. Geçimişten gelen tecrübesi ile Müşteri Memnuniyetini en iyi şekilde düşünen ve en iyi şekilde Sağlayan Söz Nakliyat Şirketimiz. Asansörlü Taşımacılık Sistemlerini en önce getiren ev taşıma şirketidir. Asansörlü Nakliyat hizmeti ile Müşterilerini en kaliteli şekilde taşımayı amaçlayan Söz Nakliyat istediğini almıştır, Müşterilerini Kaliteli Hassas ve Titiz Bir Şekilde Taşımaktadır.

Söz Nakliyat Profesyonel Taşımacılık hizmetlerini Nakliye sektörünün kendini göstermeye başladığı zaman , Söz Nakliyat şirketimiz evden eve taşımacılık hizmetlerini vermeye başlamıştır. Söz Nakliyat hizmetlerinin en kaliteli hizmeti vermek üzere, Elemanlarımızı, İletişim Sektörümüzü desteklemektedir. Söz Evden eve nakliyat firmamızı destekleyen müşterilerimizin Firmamızın Kalitesini, Görmüştür Bütün Müşterilerimize Teşekkürler.


Vizyon & Misyonumuz

Ne Amaçlıyoruz ?

Söz Evden Eve Nakliyat firmamız Bütün Nakliye hizmetlerini yüksek fiyatlara veren firmaların aksine müşterilerimize profesyonel ev taşıma hizmetlerini uygun fiyatlı bir taşıma hizmetini tercih eden Söz evden eve nakliyat firmamız Müşterilerimizin Taşınma için yüksek ücretler ödemesine son vermek istemektedir.

İmza Veysel Şimşek Yönetici & CEO

Müşterimiz

186543 +

Araç Sayımız

27 +

Yorumlarımız

7652 +

Kalite Skorumuz

100 %