05071464301

Ankara Asansör Kiralama Firmaları

 • Ankara Kiralık Asansör telefon numaraları
 • Asansör ve Nakliye Kamyonu
 • Ankara Kiralık Asansör


Ankara Asansör Kiralama

Ankara Asansör Kiralama Şirketleri arasında yer alan Evden Eve Taşımacılık firmamız olan Söz Nakliyat 56 yıllık profesyonel tecrübesi ile geçmişde yapılan taşımacılık hizmetleri ile günümüzde yapılan taşımacılık hizmetleri arasında çok fark vardır. Eskiden Yükleri Eleman Gücü ile taşıma yaparken artık çok kolay bir şekilde, Asansörlü Taşımacılık sistemi ile taşıma yapabiliyoruz. Ankara'da Asansörsüz olarak çalışan Nakliyat Firmaları mevcuttur. Asansör Satın alma fiyatları bir hayli yüksek olduğu için bazı Nakliyat firmaları Asansör Kiralama hizmetlerini Kiralama yöntemi olarak çözüm bulmuşlardır. Söz Nakliyat Adına Adet Asansörümüz Mevcuttur. Şirketimiz Diğer Nakliyat Firmalarına veya ihtiyacı olan müşterilerimize Asansör Kiralama hizmetini sunmaktadır. Hizmetlerimizi Ankara ve Bütün İlçelerimizde Gerçekleştirmekteyiz. Asansörlü Taşımacılık hizmetleri Nakliyat sektörünün olmazsa olmazlarından birisidir.Asansör Kiralama Hizmetlerimizi Tüm Türkiye'de Bulunan diğer noktalarımızda'da kullanabilirsiniz.Asansörlerimiz 25 kata kadar Taşıma Gerçekleştirmektedir.yüksek katlarda taşıma yapanlar için özel üretilmiş olan güvenlik anlayışımız için en önemli nokta olan Kelepçe özelliği Asansörlerimizde mevcuttur.Kelepçeler sayesinde herhangi bir tarafa haraket etmeden kolay bir şekilde taşıma yapabilirsiniz. bu özelliğimiz ile rüzgarda veya kötü hava şartlarında kolay bir şekilde taşınma fırsatı sunmaktayız. Ankara Asansörlü Nakliyat Fiyatlarımız ise sizlerin hesap ettiğiniz rakamlardan daha ucuz olacağını belirtmek istiyoruz. Ankara Asansör Kiralama hizmetimizden yararlanmak için Söz Nakliyat Müşteri Hizmetleri Bölümümüzden hemen Şirket Yetkililerimiz ile iletişime geçerek. En Ucuz Asansör Kiralama teklifi alabilirsiniz. Dilerseniz Taşımanızı Söz Nakliyat'a Emanet edip Taşıma hizmetini Şirketimiz tarafından alabilirsiniz. Kendi Asansörlerimiz ve elemanlarımız ile sizlere profesyonel bir taşıma hizmeti sunacağımıza emin olabilirsiniz.
Asansör Kiralama şirketleri

Kiralık Asansör Nedir ?

Ankara Asansör Kiralama demek, Asansörleri olmayan nakliye Şirketlerinin diğer nakliye şirketlerinden Asansör Temin etmesine denilir. Asansör Kiralama hizmeti sadece Nakliyeciler tarafından değil, Müşterilerimiz de Asansör Kiralama hizmetini aramaktadırlar. Küçük Parçaları veya elemanla taşınılması mümkün olmayan parçaları taşımak için kullanırlar.

Yenimahalle Asansör Kiralama

Yenimahalle İlçemiz, Ankara'nın en gözde ilçelerinden birisi olan yenimahalle Asansörlü taşıma için uygun semtlerden birisidir. Yenimahalle Asansör kiralama şirketimiz. Yüksek Katlara erişimi olmayan binalara veya balkonunun gözükmediği yerlere Camları sökerek ve tekrar takarak taşıma yapmaktadır,tamamen güvenlidir. Yenimahalle Asansör Kiralama hizmetimizi sizlere yukarıda yer alan görseldeki gibi yapmaktayız. Taşıma hizmetlerimizin yanı sıra Asansör Kiralama hizmetimiz ile sizlere profesyonel taşımacılık hizmetini sunmaktayız. Söz Asansör Kiralama Ekibimiz ile dilerseniz , Asansör Kiralama hizmetinin yanında sizlere Eleman Temin ederek taşınmanızı kolaylaştırıyoruz. Elemanlı Asansör Kiralama hizmetimiz ile elemanlarımız Asansörden yüklerken Müşterilerimiz rahat bir şekilde yukarıdan alabilmektedir. tek başına yükleyebilen elemanlarımızı Asansörlerimizin Başında gönderiyoruz. Yenimahalle Asansör Kiralama hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi için Müşteri Hizmetlerimizi aramanız yeterlidir.

Ankara Şehir içi Asansör Kiralama

Şehir içinde Kiralık Asansörlü Nakliyat hizmetlerimiz ile sizlere, Asansör Kiralama Hizmeti Vermekteyiz.Şehir içi Asansör Kiralama Fiyatlarımız Diğer Asansör Kiralama Firmalarından Daha uygun olduğunu göreceksiniz. Söz Asansör Kiralama Şirketleri.
  Neden Asansör Kiralamada Bizi Seçmelisiniz;
 • 25 Kata Kadar Uzanan Asansörlerimiz
 • Elemanlı Asansör Kiralama
 • %100 Sigortalı
 • Kaskolu Taşıma
 • Söz Nakliyat Taşıma Ekibi
 • İşiniz Bitince, Ücret Ödeyin
 • 7000'den Fazla Referans
 • Anında Destek Ekibi

Ankara'nın En kaliteli Asansör Kiralama Şirketi Olan Söz Nakliyat En Uygun Asansör Kiralama Ücretleri ile sizlerin Yanında!

Şehirler Arası Kiralık Asansör

Kiralık Asansör Şehirler Arası Asansör Kiralama Hizmetimiz Bütün İllerimizde Profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Şehirler arası Asansör Kiralama hizmetimizi bütün illerimizde yapmaktayız.
Söz Nakliyat Avantajları;
 • Kendi Araçlarımızı Kullanıyoruz.
 • Kendi Elemanlarımızla Çalışıyoruz.
 • Kendi Asansörlerimizi Kullanıyoruz.
 • Kendimize Ait Özel Paketleme Şekli.
 • Özel Marangozcu Gönderiyoruz.
 • Düzenli Şehirler Arası Nakliye Yapıyoruz.
 • Ödemeleri Son Kontrol'den Sonra Alıyoruz.
 • Sorumluluğumuzun Farkındayız.
 • Müşteri Memnuniyetine Çok Önem Veriyoruz.
 • Sözümüzün Arkasındayız, En iyi firmayız.

Kaliteli Taşıma hizmetlerimiz ile Söz Nakliyat bütün hizmetlerinde şirketimizin elemanlarını ve çalışanlarını düzenli olarak kontrol etmektedir. her zaman en kaliteli hizmeti vermesi konusunda düzenli olarak toplantılar yapmaktadır. İşlerimizi büyük bir titizlikle Yapmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en yeni hizmetleri en iyi şekilde vermeye özen gösteriyoruz.
Asansörlerimizin Özellikleri
Asansörlerimizin Hepsi Yeni model asansörlerdir, Eşyalarınızın üzerinde kaymamasını sağlayan özel bir madde ile kaplanmıştır. Geniş Kapatları ile çok fazla yükleme yapabilirsiniz. Balkon Camlarınıza zarar vermemesi için tekerlekleri vardır, ve Ayaklıdır.
Kiralık Asansör Aşamaları;
 1. Bizi Arayrak Müşteri Hizmetlerimiz ile görüşün.
 2. Kat bilgisine göre Asansörleri Seçin
 3. Binanızın Bir Fotoğrafını Gönderin
 4. Taşınma veya Asansörün Kullanılcağı tarihi belirleyip bize gönderin
 5. İstediğiniz Tarihte Asansörümüz sizi bekliyor olacaktır.

Asansör Kiralama
Ankara Kiralık Asansör Fiyatları
Kiralık Asansör Fiyatlarımız ile sizlere hizmetimiz hakkında Kiralık Asansör Fiyatları konusunda en ucuz fiyatları veren Nakliye Firmasıyız.
 1. Saatlik Asansör => 200 TL
 2. 3 Saat Asansör => 500 TL
Full Ev Eşyası Asansör Kiralama
 1. 10 Kata Kadar Taşıma => 250 TL
 2. 11,12,13 Kata Taşıma => 350 TL
 3. 15 Kat Ve üzeri => 450 TLKiralık Asansör Hakkında Sorular


Yorum Yaz

Söz Nakliyat'ı Tartış

 • Merkez

  Ankara Yenimahalle

 • İletişim

  0507 146 43 01

 • Mail

  info@soznakliyat.com.tr

Tebrikler. Mesajınız başarıyla gönderilmiştir
Hata, lütfen tekrar deneyin. Mesajınız gönderilmedi