05071464301

Ankara Yenikent Evden Eve Nakliyat Firması

 • Yenikent Nakliyeciler telefon numaraları
 • Yenikent Nakliyat Kamyonları


Yenikent Evden Eve Nakliyat

Yenikent evden eve nakliyat hizmetlerini sürdüren sorunsuz taşımacılık merkezi Söz Nakliyat Sincan ekibi sizlere taşımacılık şirketleri arasında en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Evden eve taşımacılık hizmetlerini kaliteli bir şekilde sürdürmek birçok nakliye firması için önemli olSincantadır, lakin Müşterilerimiz için kaliteli taşımacılık hizmetleri en ön planda tutulan hizmet olarak görünmüştür. Sincan Ekibimiz Yenikent bölgesinde taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Hizmetlerimiz ambalajlı paketli ve hassas bir taşıma şekline sahiptir. Yenikent çevresinde insanlar yoldan geçen Söz Nakliyat Kamyonlarını çekip sosyal medya hesaplarından bizleri eleştirerek gururlandırmaktadır. Söz Yenikent ekibimiz ile sizlerde ofis taşımacılığı , parça eşya taşıma , asansörlü taşıma , şehirler arası taşımacılık, Dershane taşıma vb gibi birçok taşıma şeklinde şirketimizi tercih edebilirsiniz.

Yenikent Semtimizde varlığımızı uzun zamandır sürdürmekteyiz, hizmetlerimizde göstermiş olduğumuz profesyonel ve kaliteli tutumu müşterilerimizin fark etmesi uzun zaman almamıştır. Evden eve nakliyat hizmetlerinde bizleri tercih eden müşterilerimiz bizleri eşine ve dostuna taşıma hizmeti alacak kişilere öneride bulunarak en iyi evden eve nakliyat firması diye söz nakliyat’tan bahsetmektedir.

Yenikent nakliyat şirketleri

Yenikent Nakliyat firması olan şirketimiz eşya taşıma konusunda uzmanlaşmış ve deneyimli personellerimiz ile taşıma gerçekleştirmektedir. Söz Nakliyat Taşıma esnasında kendi elemanlarını kullanan bir nakliye şirketidir, kesinlikle diğer firmalar ile herhangi bir iş değişimi yapılmamaktadır. Hizmetlerimizi kendi araçlarımız ve kendi ekibimiz ile sunmaktayız. Yenikent ilçemizde verdiğimiz evden eve nakliyat hizmetlerimizi anlatmak gerekirse , Yenikent Evden eve nakliyat hizmetlerimiz dilediğiniz günde ve istediğiniz saate evinizi taşımak için hazırdır.

Yenikent Evden Eve Nakliyat

Yenikent Nakliyat Tecrübesi

Yenikent Nakliyat Hizmetlerini Büyük Bir Titizlikle yürüten, Söz Evden eve nakliyat firmamız taşımacılık hizmetlerini 56 yıldır profesyonel kaliteli ve hassas bir şekilde sağlamaktadır. Yenikent Semtimizde Göstermiş olduğumuz ev taşıma, ofis taşıma,işyeri taşıma,dershane,mağaza,devlet dairesi gibi özel sektörlerin taşımasını büyük bir ilgi ve titizlikle sağlamaktayız. Yenikent Nakliyat Hizmetlerimiz için Müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yenikent Taşınıyor

Taşıma hizmeti arayan Müşterilerimizin aklında olan tek soru nakliye şirketinin kaliteli bir şekilde taşıma yapmasıdır, Söz Yenikent Nakliye ekibimiz ile sizlere sunduğumuz evden eve taşımacılık hizmetlerini kendi araçlarımız ve kendi elemanlarımız ile sağlamaktayız, Nakliyat hizmetinde en önemli olan konu eşyalarınızın zarar görmeden taşınması olmaktadır. Söz Nakliyat Şirketimiz kendine ve elemanlarına güvenen bir Nakliye hizmetidir, Yenikent Taşınıyor ve Söz Nakliyat’ı tercih ediyor.

İşinde profesyonel olarak hizmet sunan firmamızın sizlere taşıma esnasında neden eşyalarınızın bize emanet edilmesini anlatalım, Kendi ekibimiz ile çalıştığımız için herhangi bir yabancılık durumla karşılaşmıyoruz. Hizmetlerimizi sizlerin dilediği gibi taşıyoruz. Asansörlü Nakliyat hizmetimiz ile 25 kata taşıma gerçekleştiriyoruz. Yenikent Semtimizin Ankara’ya olan uzaklığından etkilenmiyoruz ve sizlere profesyonel taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Yenikent Şehir içi Nakliye

Şehir içi Taşıma konusunda uzmanlardan oluşan taşıma ekibimiz ile taşınmak artık çok kolay söz nakliye ev taşıma ekibimiz eşyalarınızın ambalajlanması ,sökmesi, kurulması işinde tecrübeli elemanlarımız ile çalışmaktayız, şehir içi uygun nakliye fiyatlarımız ile söz nakliyat ile çalışın.
  Nasıl Bir Yol İzliyoruz
 • Daha Geniş Araç Filosu
 • En Ucuz Yenikent Nakliye Kamyonu
 • %100 Sigortalı
 • Kaskolu Taşıma
 • Özel Ambalaj Malzemeleri
 • Söz Nakliyat Taşıma Ekibi
 • Özel Marangozcumuz
 • Eşyanız Teslim Edilince, Ücret Ödeyin
 • 7000'den Fazla Referans
 • Anında Destek Ekibi

Yenikent Bölgesinde Bekleyen Aktif 3 Adet Ekibimiz Bulunmaktadır, Hemen Arayarak %20 İndirimli Taşınabilirsiniz.

Yenikent nakliye şirketi

Yenikent Asansörlü Taşımacılık Merkezi

Asansörlü Taşımacılık hizmetleri 2000 yılından beri varlığını korumaktadır, artık yüksek katlara uğraş vermeden taşıma gerçekleştiren söz evden eve nakliyat şirketimiz. Yenikent Semtimizde hizmetlerini kusursuz bir şekilde tamamlamaktadır. Söz evden eve nakliye Asansörlü taşımacılık hizmetleri ile eşyalarınızın yere değmeden bir taşıma sağlamaktadır. Hizmetlerimizde en iyi şekilde çalışan modüler asansör şoförlerimiz 25 kata kadar hizmet sunarak Ankara’da Profesyonel taşımacılık sınırlarını zorlamıştır. Asansörlü Nakliye hizmetlerini en yakından sağlamak için Asansörlü taşıma Yenikent Ekibimiz ile iletişime geçerek hizmet detaylarını konuşabilirsiniz.

Evden eve Nakliyat hizmetleri ile büyük bir uyuma sahip olan Asansörlü Taşımacılık hizmetleri hem taşıma esnasında zamandan ve eşyalarınızın en güvenli şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Asansörlü Taşıma Zamanı ortalama olarak 2 saat sürmektedir.

Ortalama bir ev eşyası taşıma hizmeti normal merdiven kullanılarak 7-8 saat sürmektedir. Zamandan tasarruf etmek için daha fazla eleman gücüne ihtiyaç duyulmaktadır. Lakin Asansörlü Nakliyat hizmetlerini kullanılarak 2 saat içerisinde yükleme veya boşaltma işlemini kolayca halledebiliriz.

Yenikent Asansörlü Nakliyat

Neden Tercih Ediliyoruz ?

 • Kendi Araçlarımızı Kullanıyoruz.
 • Kendi Elemanlarımızla Çalışıyoruz.
 • Kendi Asansörlerimizi Kullanıyoruz.
 • Kendimize Ait Özel Paketleme Şekli.
 • Özel Marangozcu Gönderiyoruz.
 • Düzenli Şehirler Arası Nakliye Yapıyoruz.
 • Ödemeleri Son Kontrol'den Sonra Alıyoruz.
 • Sorumluluğumuzun Farkındayız.
 • Ekonomik Taşıyoruz.
 • Elemanlarımızı Kendimiz seçiyoruz.
 • Yabancı Uyruklu Eleman Çalıştırmıyoruz.
 • Her Hizmet İçin Ayrı Araç Sunuyoruz.
 • Yenikent Semtinde Seçilmiş Firmayız.
 • Müşteri Memnuniyetine Çok Önem Veriyoruz.
 • Sözümüzün Arkasındayız, En iyi firmayız.

Yenikent Ofis Taşıma

Ofis Taşıma hizmetini uzun yıllardır, Sigortalı ve Kaskolu bir şekilde sağlayan, Söz Yenikent Ofis Taşıma ekibi . Özel Araç Filomuz ve geniş hacimli araçlarımız ile Ofislerinizin taşınmasını kolaylaştıran ekibimiz ile taşıma gerçekleştirmektedir. Yenikent ofis taşıma şirketimiz sizlere Asansörlü Ofis Taşıma veya Büro Taşıma hizmeti veya diğer şehirlere taşımanızı kolaylaştıran Yenikent Şehirler Arası Ofis Taşıma hizmeti sunmaktadır. 200 bin TL'ye Kadar Sigorta Kesebilen Şirketimiz. En Küçük Olumsuzlukta sizlerin yanında yer almaktadır.
Yenikent Nakliyat Aşamaları;
 1. Müşteri Hizmetleri ile İletişime Geçerek Hemen Bir Yenikent Nakliye Ekibimiz hakkında bilgi edinin.
 2. Ekspertiz Hizmetimiz ile eşyalarınızı kontol ediyoruz
 3. Taşınma Gününüz Yaklaşınca Yenikent Nakliye Ekibimiz Sizleri Arıyor.
 4. Taşınma Gününde Özel Üretilmiş Ambalaj Malzemeleri ve aracımız, Elemanlarımız Evinizin önünde Müsaitlik durumunuzu Öğrenmek için sizi Arıyor.
 5. Eşyanızı Taşımaya Başlayan Yenikent Nakliyat Ekibimiz.
 6. Ambalajlma Hizmeti Tamamlanınca
 7. Taşıma Hizmeti Başlamaktadır.
 8. Eşyanız Diğer Tarafta Teslim Edilince Son Kontrolleri Yapınız.
 9. %100 Müşteri Memnuniyeti ile evinizi Taşıttırdınız, Tebrikler.

Yenikent Şehirler Arası Nakliyat

Evinizi Türkiye'nin istediğiniz semtine taşımak Söz Nakliyat İle Çok Kolay. Yenikent Şehirler arası nakliyat ekibimizi tercih eden binlerce müşterimiz ile hizmet sağlamaktayız. Yenikent ilden ile nakliyat
Yenikent Parça Eşya Taşıma
Parça Eşya Taşıma hizmetinde Yenikent Merkezli Çalışan Ekibimiz Yenikent Ucuz Nakliye hizmetleri ile Parça eşyalarınızı uygun fiyatlı taşımaktadır. Yenikent Küçük Nakliye hizmetlerimiz başlamıştır.
Yenikent Parça eşya taşıma Fiyatları
 1. Pikap Kiralama => 150 TL
 2. Transit Kiralama => 150 TL
 3. 50NC Kiralama => 150 TL
 4. Yenikent Nakliye Aracı => 250 TL
 5. Siz Bırakın Biz Halledelim ? => 350 TL
Yorum Yaz

Söz Nakliyat'ı Tartış

 • Merkez

  Ankara Yenimahalle

 • İletişim

  0507 146 43 01

 • Mail

  info@soznakliyat.com.tr

Tebrikler. Mesajınız başarıyla gönderilmiştir
Hata, lütfen tekrar deneyin. Mesajınız gönderilmedi